Finále krajské hokejové ligy se bude vysílat živě.

Krajský svaz ledního hokeje přišel s touto průlomovou novinkou. Už v loňském roce proběhl test vysílaného finále na internetu, který přinesl mnoho kladných ohlasů. Momentálně máme za sebou semifinále a můžeme se těšit na očekávaný souboj mezi HC RHODOS Dvůr Králové nad Labem a HC Náchod, který můžete sledovat zde

Předseda krajského výkonného výboru Mgr. Ondřej Votroubek k téno novince dodává: Jsme rádi, že můžeme být v tomto průlomoví. Naší snahou je dlouhodobě zatraktivňovat krajské hokejové soutěže a toto je další z postupných kroků. Zároveň poskytnout další prostor pro zviditelnění partnerů našich klubů.

V loňském roce se pilotně již krajské finále vysílalo s velmi pozitivními ohlasy. Věřím tomu, že se nám tímto podaří krajský hokej přiblížit i divákům, kteří se do ochozů nemohou dostavit a také poskytnout možnost opětovného zhlédnutí i po skončení utkání.

První finále je plánováno dle propozic na 26. února od 17 hodin. Finále se hraje na tři vítězná utkání, takže se můžeme dočkat velmi zajímavé bitvy, jako tomu bylo v loňském ročníku. Přímý přenost zajišťuje studio HK. Další zápasy jsou v takovémto pořadí: 26.2.2017 17 hodin, 1.3.2017 18 hodin, 5.3.2017 17 hodin, 8.3.2017 18 hodin, 12.3.2017 17 hodin.