Odstartovaly soutěže play off KLM, KLJ, KLD.

 

 

KLM - finále a o 3.místo

 HC Dvůr Králové HC Náchod  6 : 1  série 1 : 0
 HC Náchod

HC Dvůr Králové n.L.

 2 : 4  série 0 : 2
 HC Dvůr Králové n.L.

HC Náchod

 10: 1  série 0 : 3
 HC Jaroměř  HC Wikov Hronov  1 : 0  série 1 : 0
 HC Wikov Hronov  HC Jaroměř  1 : 5  série 2 : 0

 3. místo v soutěži KLM pro s. 2016/2017 získal HC Jaroměř.

KLM - semifinále         

 HC Dvůr Králové n.L. HC Wikov Hronov   4 : 8   série 0 : 1
 HC Náchod

HC Jaroměř

  3 : 2 P  série 1 : 0
 HC Wikov Hronov 

HC Dvůr Králové n.L. 

  3 : 6  série 1 : 1
 HC Jaroměř

HC Náchod

  1 : 2  série  0 : 2
 HC Dvůr Králové n.L.  HC Wikov Hronov   8 : 1  série  2 : 1
 HC Náchod  HC Jaroměř   4 : 2  série  3 : 0
HC Wikov Hronov  HC Dvůr Králové n.L.   1 : 11  série  1 : 3

HC Náchod a HC Dvůr Králové n.L. jsou finalisty KLM. O 3. místo se utkájí HC Jaroměř a HC Wikov Hronov.

KLM  - čtvrtfinále   

HC Jaroměř           St.Nový Bydžov       8 : 2    série 1 :0 
St. Nový Bydžov

HC Jaroměř

  4 : 6  série 0 : 2
HC Wikov Hronov    

SK Třebechovice p.O.  

  2 : 1  série 1 : 0
SK Třebechovice p.O.

HC Wikov Hronov

  5 : 2  série 1 : 1
HC Wikov Hronov

SK Třebechovice p.O.

  4 : 2  série 2 : 1

HC Jaroměř zvítězil nad St. Nový Bydžov a postupuje do semifinále.

HC Wikov Hronov zvítězil nad Sk Třebechovice p.O. a postupuje do semifinále.

HCM Jaroměř postupuje do finále play offa utká se o přeborníka s HC Frýdlant. O 3. místo se utká SK HC Opočno se St.Nový Bydžov.

KLJ - finále a o 3 místo    

 HC Jaroměř HC Frýdlant   12 : 1   série 1 : 0
 HC Frýdlant       HC Jaroměř            1 : 11  série  0 : 2
 St. Nový Bydžov SK HC Opočno  5 : 3  body 2, SN vítězství NB
SK HC Opočno St. Nový Bydžov  3 : 0  body 2

KLJ - semifinále

 HCM Jaroměř SK HC Opočno   7 : 2    série 1 : 0
 St.Nový Bydžov          HC Frýdlant                   3 : 1  série 1 : 0
 SK HC Opočno HCM Jaroměř   2 : 6  série 0 : 2
 HC Frýdlant St.Nový Bydžov   7 : 4  série 1 : 1
 St.Nový Bydžov HC Frýdlant   3 : 7  série 1 : 2

HCM Jaroměř postupuje do finále play offa utká se o přeborníka s HC Frýdlant. O 3. místo se utká SK HC Opočno se St.Nový Bydžov.

KLJ - čtvrfinále       

HC Nová Paka/JČ    HC Frýdlant     3 : 2    2 body NPJ
HC Opočno           TJ Sp.Nové Město n.M.   2 : 1  2 body OP
 HC Frýdlant             HC Nová Paka/JČ    2 : 1   2 body FR
TJ Sp.Nové Město    HC Opočno                     7 : 4    2 body NM  

V prodloužení zvítězil HC Frýdlant a postupuje do SF. Na samostatné nájezdy zvítězil HC Opočno a postupuje do SF.

KLD - finále a o 3.místo  

 St. Nový Bydžov HC Nová Paka/Jičín 2 : 13  body 2 b NP 
 HC Nová Paka/Jičín        St. Nová Paka/Jičín  6 : 1  body 4 b NP
HC Frýdlant HC Česká Lípa  2 : 5  body 2 b CL
HC Česká Lípa HC Frýdlant  6 : 4  body 4 b CL

KLD - semifinále

 HC Frýdlant HC Nová Paka/Jičín   0 : 4   2 body NPJ
 HC Nová Paka/Jičín        HC Frýdlant   8 : 0  4 body NP
St. Nový Bydžov HC Česká Lípa   1 : 4  2 body ČL
HC Česká Lípa St. Nový Bydžov   1 : 3, 0:1 P  vítěz NB

KLD - čtvrtfinále

 SK HC Opočno HC Nová Paka/Jičín   0 : 10   2 body NP
 HC Frýdlant       HCM Jaroměř                 1 : 1  1 b.FR, 1b.JA
 HC Lomnice n.P. HC Česká Lípa    0 : 6  2 body ČL
 St. Nový Bydžov       TJ Sp.Nové Město n.M.    8 : 2  2 body NB
 Nová Paka/Jičín SK HC Opočno   7 : 0  2 body NP
 HCM Jaroměř HC Frýdlant   3 : 4  2 body FR
 HC Česká Lípa HC Lomnice n.P.   5 : 3  2 body ČL
 TJ Sp.Nové Město St. Nový Bydžov   3 : 11  2 body NB

KLD předkolo play off

SK Třebechovice p.o. HC Opočno                    3 : 4   2 body OP 
HC Opočno SK Třebechovice p.O.   6 : 3  4 body OP

SK HC Opočno se stává 8 účastníkem KLD - čtvrtfinále.