Krajské výběry

Výběr roč. 2002

Tomáš Sajd HC Mountfield
Jakub Naar HC Mountfield
Jakub Heligr HC Mountfield
Zdeněk Pavlík HC Mountfield
Adam Řehák HC Mountfield
Ondřej Kroupa HC Mountfield
Dan Šedivý HC Mountfield
Jaroslav Brandejs HC Mountfield
Jan Horák HC Mountfield
Jan Jušta HC Mountfield
Jakub Možný HC Mountfield
Vojtěch Kubasa HC Mountfield
Ondřej Holubec HC Krkonoše
Tomáš Perička HC Krkonoše
Martin Kroh HC Krkonoše
Josef Vognar HC Krkonoše
Tomáš Hynek HC Krkonoše
Radim Šleicher HC Krkonoše
Aleš Mlčák HC Krkonoše
Richard Rak St. Nový Bydžov
Jiří Karlíček St. Nový Bydžov
Vojtěch Půlpán SK HC Opočno
Miroslav Rúcker SK HC Opočno
Martin Hlaváč SK HC Opočno
Jan Pavlík SK HC Opočno
Jakub Volf SK HC Opočno
Martin Kosík HC Náchod
Jakub Posnar HC Náchod
Jiří Matějka HCM Jaroměř
Maik Šubrt HC Wikov Hronov
Jakub Krabec HC Jičín
Vojtěch Vondráček HC Jičín
Vladimír Kovařík HC Jičín

Hl. trenér:      Petr Luštinec

Asistent:        Ludvík Berger

Výběr roč. 2003

Jakub Tichý HC Mountfield
Marek Pelda HC Mountfield
Štěpán Králík HC Mountfield
Matyáš Sodomka HC Mountfield
Pavel Němec HC Mountfield
Tobias Hočevar HC Mountfield
Šimon Filip Marha HC Mountfield
Petr Moravec HC Mountfield
Michal Beneš HC Mountfield
Matěj Beneš HC Mountfield
Adam Křeček HC Mountfield
Matěj Štohanzl HC Mountfield
Filip Kleštinec HC Mountfield
Martin Hrčka HC Mountfield
Štěpán Tomášek HC Mountfield
Milan Součak HC Náchod
Matěj Hájek HCM Jaroměř
Matyáš Mach HCM Jaroměř
Vojtěch Kubeček HC Wikov Hronov
Stanislav Rubáček HC Wikov Hronov
Ondřej Havelec HC Wikov Hronov
Matyáš Polej HC Wikov Hronov
Viktor Koudelka SK HC Opočno
Šimon Táborský HC Krkonoše
Jan Boukal HC Krkonoše
Adam Jirků HC Krkonoše
Jaroslav Chmelař HC Krkonoše
Albert Cerman HC Krkonoše
Matěj Kloz St. Nový Bydžov

Hl. trenér:      Tomáš Jirků

Asistenti:       Jiří Janoušek

Výběr roč. 2004

Jakub Řehák HC Mountfield
Daniel Sýkora HC Mountfield
Tadeáš Kulhánek HC Mountfield
David Veselý HC Mountfield
Jakub Jerman HC Mountfield
Matěj Novotný HC Mountfield
Jakub Kodym HC Mountfield
David Brožek HC Mountfield
Jakub Jirásek HC Mountfield
Tomáš Kudrnáč HC Mountfield
Dominik Pavlata HC Mountfield
M. Bárta HC Mountfield
Adam Pavlíček HC Wikov Hronov
Jan Pavelka HC Wikov Hronov
Adam Kubeček HC Wikov Hronov
Michal Petr HC Wikov Hronov
Tomáš Kuba HC Náchod
O. Svoboda HC Náchod
Jáchym Hofman HCM Jaroměř
Lukáš Souček HCM Jaroměř
Dominik Ulrich HCM Jaroměř
Vít Jahelka HCM Jaroměř
David Rychlovský HC Krkonoše
Radek Perička HC Krkonoše
R. Bíman HC Krkonoše
M. Pochop HC Krkonoše

Hl. trenér:   Mgr. Pavel Biegl

Asistenti:    Martin Štohanzl

Výběr roč. 2005

 

Jan Kasal HC Mountfield
Lequin André Antonio  HC Mountfield
Adam Bezpalec HC Mountfield
Daniel Dunda HC Mountfield
Jiří Felcman HC Mountfield
Jiří Klíma HC Mountfield
Jaromír Síla HC Mountfield
Matyáš Sláma HC Mountfield
Pavel Šimek HC Mountfield
Radim Šír HC Mountfield
Jan Vencl HC Mountfield
Milan Veselý HC Mountfield
Štěpán Josef Zrzavý HC Mountfield
Filip Žába HC Mountfield
Jakub Kocián HC Wikov Hronov
Vojtěch Vytlačil HC Náchod
Tomáš Kuba

HC Náchod

Petr Krivčík

HC Opočno

Petr Fiala

HC St.Vrchlabí

Jáhym Grof

HC St.Vrchlabí

Jan Novotný

HC St.Vrchlabí

Jakub Červinka

HC St.Vrchlabí

Marek Mach

HC Nová Paka/Jičín

Max Bon

HC Trutnov

Hl. trenér:      Mgr. Roman Šinkovský, Ph.D.

Asistenti:        Václav Pánek, Zdeněk Bury

Krátké zprávy

- Pardubický KVV ČSLH pořádá školení trenérů lic. C+. Školení se koná v Pardubicích ve dnech 14.9. - 17.9.2017. Bližší informce najdete v přihlášce v dokumentech.

- HC RODOS vybojoval II. ligu HC RODOS Dvůr Králové nad Labem zvládl úspěšně náročnou kvlaifikai o II. ligu. nejdříve vyhrál svou skupinu a ve finále zdolal HC Letce Letňany Praha 2:0 na utkání. Doma zvítězil HC RODOS 6.2 a i v Praze vybojoval vítězství 3:2.  

- HC Rodos Dvůr Králové n.L. zvítězil v I.části kvalifikace. 5.4.2016 se utká s vítězem sk. B s HC Letňany doma od 18:00 hodin. Druhé utkání se hraje v Letňanech 8.4.2016 od 20:15. Držíme palce.

- V druhém utkání kvalifikace porazil HC Rodos HC Sl. Louny v prodloužení 5 : 4.

- V prvním utkání kvalifikace o II. ligu zvítězil Dvůr Králové n.L. nad Mělníkem 3 :2. Dnes se hraje utkání v Lounech. Celý rozpis včetně výsledků najdete v článku.

Pojď hrát hokej